Witamy na stronie naszej szkoły!
Zapraszamy na spacer po SP5
Integracja w SP5

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

FOT 8910 Copy

23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Część pierwsza uroczystości, w której uczestniczyli uczniowie klas III, rozpoczęła się od poloneza. Uczniowie klas drugich tradycyjnie wręczyli trzecioklasistom róże na pożegnanie.

Następnie wręczono prestiżowe nagrody szkolne - Nobliki. Dyplomy za wysokie wyniki w nauce i wzorowe oraz bardzo dobre zachowanie wręczyli uczniom dyrektorzy GS2. Rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Podziękowano również rodzicom za aktywność społeczną na rzecz szkoły.

Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu And Bench oraz pokaz multimedialny „Wspomnień czar”. Z łezką w oku wspominaliśmy spędzone w szkole trzy lata nauki. Gospodarze klas trzecich zgodnie z tradycją posadzili drzewko.

W części drugiej uroczystości uczestniczyły klasy I i II.

baner Krolowa Sniegu