Witamy na stronie naszej szkoły!
Zapraszamy na spacer po SP5
Krótka historia szkoły
Integracja w SP5
Nadanie szkole sztandaru oraz imienia Polskich Noblistów
Patroni szkoły
Nobliki

Disney On Ice: 100 lat magii Disneya

 

MAR 3675

27 listopada 2017 r. klasy IV a i IV b udały się do Gdańska , by obejrzeć przedstawienie na lodzie, prezentujące najpiękniejsze baśnie Disneya.

Przed spektaklem uczniowie wybrali się na spacer nad morzem, gdzie zbierali muszle, uciekali przed falami i robili mnóstwo zdjęć, by potem, pełni energii, udać się do Ergo Areny.

Przedstawienie, które trwało 120 minut, wzbudzało wiele emocji. Aktorzy w przepięknych strojach, idealnie odzwierciedlających postaci z bajek, w zachwycającej choreografii i przy energicznej muzyce przenieśli widzów w świat ponadczasowych bajek i niezapomnianych bohaterów, m.in. Anny, Elsy, Olafa czy bohaterów „Toy Story” , „Aut”, „Małej syrenki” i wielu innych. Emocje i nastrój budowały również efekty specjalne: bańki mydlane, śnieg, ogień, dym, wytarzały. Uczniowie przenieśli się w cudowną podróż, którą na długo zachowają w swojej pamięci.

Opiekunowie: Karolina Szałkowska, Edyta Wojnowska, Magdalena Lewkiewicz, Anna Kilanowska, Marek Karbowski.

Synergia-logo

E-dziennik

 office365

   certyfikat

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
SP5 Iława

 baner Krolowa Sniegu

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.