Witamy na stronie naszej szkoły!
Zapraszamy na spacer po SP5
Krótka historia szkoły
Integracja w SP5
Nadanie szkole sztandaru oraz imienia Polskich Noblistów
Patroni szkoły
Nobliki

Otrzymaliśmy certyfikat „Szkoła promująca bezpieczeństwo”

 

DSC04721

12 grudnia 2013 w Olsztynie odbyła się konferencja „Jak budować bezpieczną przestrzeń wychowawczą w szkole?”. W trakcie tej konferencji na ręce pani dyrektor Barbary Szabelskiej został przekazany Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła promującą bezpieczeństwo”. Nasze gimnazjum otrzymało go za działania zrealizowane w ubiegłym roku szkolnym w ramach Szkolnej Kampanii Profilaktycznej „Bezpieczna Szkoła”.

Warto podkreślić, ze jesteśmy jedną z trzynastu szkół w województwie warmińsko-mazurskim, której kapituła, działająca przy Warmińsko-Mazurskim Kuratorium Oświaty, przyznała Certyfikat. Wcześniej nasze działania wychowawcze zostały dokładnie skontrolowane przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Certyfikat potwierdzający, że dbamy o bezpieczeństwo i jesteśmy bezpieczną szkołą, otrzymaliśmy również dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami wspierającymi pracę szkoły, m.in.: Ośrodkiem Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, Kuratorami Sądu Rejonowego w Iławie, Powiatowym Centrum Rozwoju Edukacji, Komendą Powiatową Policji w Iławie, Warsztatami Terapii Zajęciowej, Iławskim Centrum Kultury, Strażą Miejska, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

W tym roku szkolnym nadal będziemy kontynuować działania związane z bezpieczeństwem naszych uczniów, włączając w nie całą społeczność szkolną i instytucje współpracujące z naszą szkołą.

Magdalena Lewkiewicz

Synergia-logo

E-dziennik

 office365

   certyfikat

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
SP5 Iława

 baner Krolowa Sniegu

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.