Iława
Integracja w GS2

Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

IMG 20161027 121232

27 października 2016 r. w Świętajnie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny - dziewcząt i chłopców.

Większość reprezentacji stanowili uczniowie klas pierwszych i drugich, trudno więc było spodziewać się podobnego sukcesu jak w zeszłym roku. Rywalizowanie z uczniami klas trzecich jest o tyle trudne, że przewyższają oni swoich młodszych kolegów wzrostem, poziomem wydolności, ale także umiejętnościami taktycznymi w rozgrywaniu biegu.

Drużyna naszych dziewcząt uplasowała się na VIII miejscu w stawce 16 gimnazjów z całego województwa, drużyna chłopców musi jeszcze popracować nad lepszym wynikiem.

Oto składy drużyn.

• Dziewczęta: Tosia Ostaszewska, Wirginia Mistelska, Roksana Górzewska, Julia Januszewska, Alicja Budzińska, Alicja Lorkowska, Rozalia Zabłocka, Zuzia Iwankowska, Paulina Prusaczy, Wikotria Witkowska, Paulina Wyżlic.

• Chłopcy: Amir Nourain, Kuba Gładek, Krystian Otręba, Janek Belka, Kacper Kłosowski, Kuba Stryjewski, Dawid Ciura, Arek Lewandowski, Bartek Ostrowski, Kuba Sławiński, Bartek Szpejna, Marcin Banasiak.

Dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły.

Opiekunki: Dorota Bucior i Iwona Gawińska