Iława
Integracja w GS2

Kibicujemy siatkarzom AZS Indykpol Olsztyn

MAR 7698

7 listopada 2016 r. po raz kolejny kibice siatkówki z naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w meczu siatkówki Plus Ligi między drużyną AZS Indykpol Olsztyn a drużyną Effektor Kielce.

Nasz doping był na tyle skuteczny, że AZS wygrał aż 3:0. W trakcie meczu organizatorzy przeprowadzali wiele konkursów. Jednym z nich był konkurs na Super Kibica.

Super Kibickami meczu Plus Ligi zostały dwie nasze uczennice, czego dowód znajdziecie na załączonych zdjęciach.

Dziękując uczniom za kulturalne i głośne kibicowanie zapraszamy jednocześnie na kolejne wyjazdy. Może tym razem zabiorą się z nami ci, którzy jeszcze nigdy nie uczestniczyli w takiej imprezie.

Iwona Gawińska