Iława
Integracja w GS2

Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

DSC 7205 Copy

16 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Gromotach, odbyła się rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia, zorganizowana przez PCK. Brały w niej udział dwie uczennice z naszej szkoły.

W olimpiadzie uczestniczyły Oliwia Iwankowska oraz Roksana Kłodawska z klasy III a, które zostały wyłonione w drodze eliminacji szkolnych do reprezentowania naszej szkoły. I miejsce  etapie rejonowym zdobyła Roksana Kłodawska, II miejsce Oliwia Iwankowska.

Obie uczennice zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego olimpiady. Dziękuję uczennicom za duże zaangażowania podczas przygotowań do olimpiady.

Danuta Tarach