Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017

  

Nazwisko i imię

godzina

dzień

miejsce spotkania

Aleksandrowicz Halina

950-1035

poniedziałek

209

Asztemborski Mateusz

1240-1325

poniedziałek

sala gimnastyczna

Beczek Iwona

1140-1225

środa

sala gimnastyczna

Bryl Olga

1340-1425

czwartek

sala multimedialna

Bucior Dorota

1230-1330

wtorek

sala gimnastyczna

Cieszewska Blandyna

1140-1225

środa

309

Ciurkowska Jadwiga

1045-1130

wtorek

307, pokój nauczycielski

Drozdowska Bernadeta

1045-1130

czwartek

sala gimnastyczna

Drzewiecki Radosław

1140-1225

poniedziałek

406

Duda Kazimierz

850-940

środa

413

Fojtowicz Ewa

1140-1220

wtorek

203

Garbino Bogdan

950-1035

piątek

sala gimnastyczna

Gawińska Iwona

850-935

piątek

sala gimnastyczna

Gdula Grażyna

1045-1130

poniedziałek

306, pokój nauczycielski

Gołaszewska-Zielińska Jolanta

1045-1130

piątek

102

Jaworski Łukasz ks.

900-945

środa

pokój nauczycielski

Jurkiewicz Krystyna

850-940

poniedziałek

pokój nauczycielski

Kamińska Marta

940-1035

czwartek

107, pokój nauczycielski

Karbowski Marek

1240-1325

poniedziałek

sala gimnastyczna

Kilanowska Anna

855-940

wtorek

305

Kuchta Renata

950-1035

wtorek

409

Lewkiewicz Magdalena

1100-1200

poniedziałek

gabinet podagoga

Markowska Joanna

1435-1520

wtorek

404

Michalska-Suchocka Bożena

1000-1400

pon-pt

świetlica szkolna

Nourain Faisal

1045-1130

poniedziałek

105

Roznerska Małgorzata

1045-1130

poniedziałek

103, pokój nauczycielski

Rutecka Małgorzata

950-1035

piątek

biblioteka szkolna

Rutkowski Rafał

1140-1225

piątek

104

Rzymowska Dorota

855-955

środa

czytelnia

Sadowski Mariusz

1045-1130

czwartek

402

Sikorski Andrzej

1240-1325

środa

415

Skotarczak Alina

1045-1130

środa

205

Stępkowska Małgorzata

1045-1130

poniedziałek

pokój nauczycielski

Szałkowska Karolina

855-940

wtorek

404

Szczepański Seweryn

950-1035

środa

405

Tarach Danuta

1140-1225

poniedziałek

211, pokój nauczycielski

Tasarz Joanna

730-1200

poniedziałek-piątek

301, gabinet pedagoga

Tyszkiewicz Kazimierz

850-945

czwartek

311

Waszelewska Anna

1140-1225

poniedziałek

207

Wiśniewski Wojciech

950-1035

piątek

pokój nauczycielski

Wojnowska Edyta

950-1035

środa

201

Wolańska Małgorzata

1520-1605

czwartek

202

Zaborowska Edyta

800-845

środa

202

 logo poprawiane 2

  certyfikat

dziennik 

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
GS2 Iława

Wspierają nas...

projektzegluj
BS
wbk
animex
dziadek
las
typolska

 

 

Gimnazjum Samorządowe nr 2

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

 

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.