Zajęcia pozalekcyjne

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

RODZAJE ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Aleksandrowicz Halina

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. angielski)

środa

14:30 – 15:15

s.209

Asztemborski Mateusz

zajęcia sportowo – rekreacyjne – (piłka nożna)

poniedziałek

16:15 – 17:00

sala gimnastyczna

Beczek Iwona

zajęcia sportowo – rekreacyjne – (aerobik)

poniedziałek

14:30 – 15:15

s. 101

czwartek

14:30 – 15:15

Bryl Olga

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. angielski)

poniedziałek

8:00 – 8:45

sala multimedialna

wtorek

11:40 – 12:25

czwartek

13:40 – 14:25

Bryl Piotr

zajęcia rozwijające zainteresowania oraz zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(historia)

czwartek

8:00 – 8:45

sala multimedialna

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko historyczne)

czwartek

13:40 – 14:25

s. 419

Ciurkowska Jadwiga

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze raz

(biologia)

piątek

14:35 – 15:20

s. 307

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko chemiczne)

wtorek

14:35 – 15:20

s. 307

Cieszewska Blandyna

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. niemiecki)

środa

15:20 – 16:05

s. 309

Drzewiecki

Radosław

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko historyczne)

wtorek

14:25 – 15:10

s.406

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(historia i wos)

środa

14:25 – 15:10

s.406

Duda Kazimierz

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko fotograficzne)

piątek

8:00 – 8:45

s. 413

Fojtowicz Ewa

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. polski)

środa

8:00 – 8:45

s. 205

Garbino Bogdan

zajęcia sportowo – rekreacyjne – (piłka ręczna)

wtorek

16:15- 17:30

sala gimnastyczna

zajęcia sportowo – rekreacyjne – (piłka ręczna)

wtorek, czwartek

17:30 – 19:00

sala gimnastyczna

Gawińska Iwona

zajęcia korekcyjne

wtorek, środa

14:35 – 15:00

sala korekcyjna

zajęcia sportowo – rekreacyjne – (kółko taneczne – realizacja projektu)

środa

8:00 – 8:45

s. 101

Gdula Grażyna

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. niemiecki)

piątek

14:35 – 15:20

s. 309

Gołaszewska-Zielińska Jolanta

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko religijne)

poniedziałek

15:20 – 16:05

s. 102

Gostkowska – Kołecka

Krystyna

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(matematyka)

czwartek

8:00 – 8:45

s. 401

zajęcia przygotowujące do egzaminu

(matematyka)

wtorek

8:00 – 8:45

s. 401

Jurkiewicz Krystyna

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko plastyczne)

wtorek

14:30 – 15:20

s. 108

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(plastyka)

wtorek

8:00 – 8:45

s. 108

Kamińska Marta

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. angielski)

zajęcia są również realizowane poprzez platformę learningapps.org

środa

15:20 – 16:05

s. 107

Karbowski Marek

zajęcia sportowo – rekreacyjne – (piłka siatkowa)

środa

15:20 – 17:00

sala gimnastyczna

Kilanowska Anna

zajęcia w ramach Klubu Integracji

czwartek

8:00 – 8:45

s. 305

Kuchta Renata

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(geografia)

poniedziałek

13:40 – 14:25

s. 409

Markowska Joanna

zajęcia przygotowujące do egzaminu

piątek

15:30 – 16:15

s. 404

Roznerska Małgorzata

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko j. angielskiego)

poniedziałek

12:40 – 13:25

s. 103

Rutecka Małgorzata

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

czwartek

8:00 – 8:45

czytelnia

Rutkowski

Rafał

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, konsultacje

(j. polski)

poniedziałek, wtorek, środa

13.30-14.30

s. 104

Rzymowska Dorota

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

środa

14:35 – 15;20

czytelnia szkolna

Sadowski Mariusz

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko matematyczne)

wtorek

8:00 – 8:45

s. 402

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(matematyka)

środa, czwartek

8:00 – 8:45

s. 402

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(matematyka)

czwartek

8:00 – 8:45

s. 402

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko matematyczne)

czwartek

8:00 – 8:45

s. 402

Sikorski Andrzej

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko informatyczne)

wtorek

14:30 – 15:15

s. 415

Skotarczak Alina

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. polski)

piątek

13:30 – 14:15

s. 205

Stępkowska Małgorzata

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(chemia)

poniedziałek

13:30 – 14:15

s. 418

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(chemia)

czwartek

8:00 – 8:45

s. 418

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko chemiczne)

przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego

czwartek

13:30 – 14:15

s. 418

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(chemia)

piątek

8:00 – 8:45

s. 418

Szałkowska Karolina

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(matematyka)

środa

13:25 – 14:25

(w razie potrzeb

14:35 – 15:20)

s. 404

czwartek

13.40 – 14.25

s. 404

Szczepański Seweryn

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(historia, wos)

wtorek, środa

14:35-15:20

s. 406

Tarach Danuta

zajęcia rozwijające zainteresowania

(kółko biologiczne)

wymiennie:

wtorek, środa, czwartek

8:00 – 8:45

14:25 – 15:20

s. 211

zajęcia w ramach PCK

terminy spotkań będą podawane zainteresowanym uczniom z wyprzedzeniem

------------------

s. 211

Tyszkiewicz Kazimierz

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(fizyka)

poniedziałek

14:30 – 15:15

s.311

Waszelewska Anna

zespół wokalno – instrumentalny

poniedziałek

14:30 – 16:00

aula szkolna

Wiśniewski Wojciech

zespół wokalno – instrumentalny

poniedziałek

14:30 – 16:00

aula szkolna

Wojnowska Edyta

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. polski)

środa

13:30 – 14:15

s. 201

czwartek

14:25- 15:20

s. 201

Zaborowska Jolanta

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

(j. polski)

środa

8:00 – 8:45

s. 202

 logo poprawiane 2

  certyfikat

dziennik 

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
GS2 Iława

Wspierają nas...

projektzegluj
BS
wbk
animex
dziadek
las
typolska

 

 

Gimnazjum Samorządowe nr 2

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

 

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.