Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2016/2017

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZANY PRZEDMIOT

I/LUB FUNKCJA

1

Aleksandrowicz Halina

język angielski

2

Asztemborski Mateusz

wychowanie fizyczne

3

Bielawska Magdalena

psycholog, nauczyciel wspomagający

4

Bryl Olga

język angielski

5

Bryl Piotr

historia, wiedza o społeczeństwie, wicedyrektor

6

Bucior Dorota

wychowanie fizyczne

7

Cieszewska Blandyna

język niemiecki

8

Ciurkowska Jadwiga

chemia, nauczyciel wspomagający

9

Dettlaff Kamila

język polski, nauczyciel bibliotekarz

10

Drozdowska Bernadeta

wychowanie fizyczne

11

Drzewiecki Radosław

historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

12

Duda Kazimierz

technika, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel wspomagający

13

Fojtowicz Ewa

język polski, język rosyjski

14

Garbino Bogdan

wychowanie fizyczne

15

Gawińska Iwona

wychowanie fizyczne

16

Gdula Grażyna

język niemiecki

17

Głodzik Sławomir, ks.

religia

18

Gołaszewska-Zielińska Jolanta

religia

19

Gostkowska-Kołecka Krystyna

matematyka

20

Józefowicz Barbara

nauczyciel wspomagający

21

Jurkiewicz Krystyna

plastyka, zajęcia artystyczne, wychowanie do życia w rodzinie, rewalidacja

22

Kamińska Marta

język angielski

23

Karbowski Marek

wychowanie fizyczne

24

Kilanowska Anna

terapeuta, nauczyciel wspomagający, rewalidacja

25

Kuchta Renata

geografia

26

Lewkiewicz Magdalena

pedagog, nauczyciel wspomagający

27

Markowska Joanna

matematyka

28

Michalska-Suchocka Bożena

nauczyciel wychowawca w świetlicy

29

Nourain Faisal

język angielski

30

Roznerska Małgorzata

język angielski

31

Rutecka Małgorzata

nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel wspomagający

32

Rutkowski Rafał

język polski

33

Rzymowska Dorota

nauczyciel bibliotekarz, rewalidacja

34

Sadowski Mariusz

matematyka, fizyka

35

Sikorski Andrzej

informatyka, biologia

36

Skotarczak Alina

język polski, nauczyciel wspomagający

37

Stępkowska Małgorzata

chemia

38

Szabelska Barbara

matematyka, dyrektor

39

Szałkowska Karolina

matematyka

42

Szczepański Seweryn

historia, wiedza o społeczeństwie

40

Śnihur Alicja

pedagog

41

Tarach Danuta

biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

42

Tasarz Joanna

nauczyciel wychowawca w świetlicy

43

Tyszkiewicz Ewa

matematyka, fizyka

44

Tyszkiewicz Kazimierz

fizyka

45

Waszelewska Anna

informatyka, nauczyciel wspomagający

46

Wiśniewski Wojciech

muzyka, zajęcia artystyczne

47

Wojnowska Edyta

język polski, nauczyciel wspomagający

48

Wolańska Małgorzata

język włoski

49

Zaborowska Jolanta

język polski

 logo poprawiane 2

  certyfikat

dziennik 

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
GS2 Iława

Wspierają nas...

projektzegluj
BS
wbk
animex
dziadek
las
typolska

 

 

Gimnazjum Samorządowe nr 2

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

 

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.