Ciekawe miejsca na Ziemi

 

a

Ciekawe miejsca na Ziemi - to tytuł projektu edukacyjnego, przygotowywanego przez uczniów pod opieką nauczyciela geografii - Hanny Pachniewskiej. Celem projektu jest wyszukanie informacji o wyjątkowych miejscach na kuli ziemskiej, które każdego roku odwiedzane są przez miliony ludzi. Chcemy znaleźć odpowiedź na pytanie, w czym tkwi  tajemnica tych miejsc. Czy przyciągają ludzi tylko swym pięknem? Może są to miejsca, z którymi wiąże się jakaś legenda? A może są to regiony ważne ze względów religijnych? 


 rekrutacja17

   logo poprawiane 2

  certyfikat

dziennik 

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
GS2 Iława

Wspierają nas...

projektzegluj
BS
wbk
animex
dziadek
las
typolska

 

 

Gimnazjum Samorządowe nr 2

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

 

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.