Wybory do samorządu uczniowskiego

 

DSCF8737

16 października 2012 odbyły się - poprzedzone długą i intensywną kampanią wyborczą - wybory do samorządu uczniowskiego, zorganizowane i przeprowadzone przez opiekuna SU - Radosława Drzewieckiego. Wkrótce wyniki.

W głosowaniu do SU wzięło udział 362 uczniów i wielu nauczycieli. Nad przebiegiem czuwała komisja wyborcza w składzie: Hubert Michalski z III E (przewodniczący) oraz Wiktoria Marciniak z II B, Marcin Miękisz z III E, Agata Kalwas z II F, Paulina Szczygłowska z III A, Patrycja Zielińska z III D, Dominik Owczarek z III C, Dominik Michalski z III E, Natalia Smulska II B (członkowie). 

 

Synergia-logo

E-dziennik

 office365

   certyfikat

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
SP5 Iława

 baner Krolowa Sniegu

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.