Przed nami wybory do SU

 

 

DSC03256

Jak co roku w naszej szkole odbywają się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W tym tygodniu kandydaci zawiesili swoje plakaty wyborcze oraz prezentowali się podczas apeli grup wiekowych.

Aktywiści przedstawili różne pomysły na usprawnienie życia społeczności szkolnej. Ławki na korytarzach, swobodne korzystanie z urządzeń elektronicznych na przerwach, przywrócenie szczęśliwego numerka, wpływ na jadłospis w szkolnej stołówce, częstsze organizowanie dyskotek szkolnych oraz prowadzenia niektórych zająć na świeżym powietrzu - to tylko niektóre z propozycji.

Więcej szczegółów na plakatach i w bezpośrednich kontaktach z kandydatami!

Wybory odbędą się czwartek 3 października 2013. Według zasad naszej szkolnej demokracji, każdy uczestnik wyborów ma przypisany wylosowany numer, pod którym jego nazwisko będzie się znajdować na karcie wyborczej. Każdy wyborca zostanie zaproszony do wyborów przez członka komisji wyborczej. Jeżeli okaże ważną legitymację szkolną, otrzyma kartę do głosowania, której odbiór potwierdza, składając podpis zabranym z klasy długopisem na spisie wyborców. Głos jest ważny, gdy na karcie dokonamy jednego, dwóch lub trzech skreśleń. Brak znaków X lub oznaczenie więcej niż trzech kandydatów unieważnia głos.

Lista kandydatów:

  • Jagoda Kuźniewska, IIIc
  • Patrycja Augustyniak, IIIc
  • Natalia Cichocka, IIIc
  • Natalia Smulska, IIIb
  • Konrad Mianowski, IIIe
  • Borkowski Damian, IIIe
  • Dominika Kazimierczak, Ic
  • Agata Szymańska, Id
  • Patrycja Mężykowska, IIId
  • Joanna Szczepańska, IIIc
  • Dominika Amelia Albin, IIIa
  • Przemek Pyza, IIIe
  • Małgorzata Foj, IIb
Opiekun SU
Radosław Drzewiecki

Synergia-logo

E-dziennik

 office365

   certyfikat

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
SP5 Iława

 baner Krolowa Sniegu

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.