Wybraliśmy przewodniczącego SU

 

DSC03427

3 października 2013 w naszej szkole odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Złożona z przedstawicieli kandydatów komisja wyborcza pod opieką p. Barbary Józefowicz i p. Radosława Drzewieckiego dbała o sprawne i uczciwe głosowanie wszystkich uczniów. Po przeliczeniu podpisów na listach wyborczych i kartach do głosowania poznaliśmy nazwisko zwycięzcy. W tym roku szkolnym głową społeczności uczniowskiej został Konrad Mianowski z klasy III E. Na zebraniu inauguracyjnym SU przewodniczący dokonał wyboru swojego zastępcy, którym została Natalia Smulska z klasy III B. Zarząd SU dokonał wyboru sekretarza (Małgorzata Foj, II B) i skarbnika (Krystian Konopka, II E).

Radosław Drzewiecki

Synergia-logo

E-dziennik

 office365

   certyfikat

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
SP5 Iława

 baner Krolowa Sniegu

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.