Wybraliśmy przewodniczącego SU

DSC03427

3 października 2013 w naszej szkole odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Złożona z przedstawicieli kandydatów komisja wyborcza pod opieką p. Barbary Józefowicz i p. Radosława Drzewieckiego dbała o sprawne i uczciwe głosowanie wszystkich uczniów. Po przeliczeniu podpisów na listach wyborczych i kartach do głosowania poznaliśmy nazwisko zwycięzcy. W tym roku szkolnym głową społeczności uczniowskiej został Konrad Mianowski z klasy III E. Na zebraniu inauguracyjnym SU przewodniczący dokonał wyboru swojego zastępcy, którym została Natalia Smulska z klasy III B. Zarząd SU dokonał wyboru sekretarza (Małgorzata Foj, II B) i skarbnika (Krystian Konopka, II E).

Radosław Drzewiecki