Wybory na przewodniczącego SU

 

DSC 0041

10 października 2014 r. w naszej szkole odbyły się wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015.

Skład komisji wyborczej: Oliwia Wasilewska (przewodnicząca), Emilia Neuman, Sylwia Cymer, Dominika Kaźmierczak, Natalia Dymowska, Agata Pelc, Daria Falkowska, Jagoda Klimaszewska, Dawid Bukowski, Sebastian Majewski, Szymon Kowalski.

Na przewodniczącego SU kandydowali: Monika Michalska (II f), Julia Gonsiorowska (II d), Klaudia Podstawka (III c), Julia Leliwa (III c), Konrad Cyglicki (I e), Wiktoria Szczepańska (II b), Małgorzata Foj (III b), Oliwia Nowakowska (III c), Małgorzata Junker (II c), Jakub Detyna (III c), Sandra Cyglicka (II e).

Przewodniczącym społeczności uczniowskiej został Jakub Detyna z klasy III C.

Synergia-logo

E-dziennik

 office365

   certyfikat

certyfikat eap

au

rpk

 gd il

szp

 
SP5 Iława

 baner Krolowa Sniegu

 

Szkoła Podstawowa nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Polskich Noblistów

ul. Wiejska 11

14-202 Iława

tel./fax (89) 649-56-61, (89) 648-86-10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.